Radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzy SMGM!

Napisane przez
I rzekł do nich anioł: Nie bójcie się, bo oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem wszystkiego ludu, gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym (…) I zaraz z aniołem zjawiło się mnóstwo wojsk niebieskich, chwalących Boga i mówiących: Chwała na wysokościach Bogu, a na ziemi pokój ludziom, w których ma upodobanie.” (Ew. Łukasza 2,10-14)

Wielkanocne Śniadanie w Mogilanach

Napisane przez
Dzięki inicjatywie i pracy wielu osób goście z Ukrainy mogli poczuć świąteczną atmosferę w trakcie Śniadania Wielkanocnego w mogilańskim dworze.

Śniadanie Wielkanocne dla przyjaciół z Ukrainy

Napisane przez
Do najbliższych obchodów Wielkanocy Prawosławnej zostało 5 dni! W 2022 roku Wielkanoc Prawosławna przypada na 24 kwietnia (niedziela). Zapraszamy na uroczyste Śniadanie Wielkanocne w mogilańskim dworze.

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Napisane przez
Wszystkim mieszkańcom gminy Mogilany życzymy radosnego Alleluja!

Kurs języka polskiego dla uchodźców z Ukrainy

Napisane przez
Uwaga! Przyjmujemy zgłoszenia na internetowy kurs języka polskiego dla naszych gości z Ukrainy.

Akademia Mieszkańców - Firmy rodzinne na świecie i w Polsce

Napisane przez
Wiele osób mówiąc o firmach dzieli je na prywatne i państwowe. Jest to wielki błąd , bo prywatne korporacje różnią się zasadniczo od firm rodzinnych. Tak twierdzi wykładowca na dzisiejszej Akademii Mieszkańców.

Akademia Mieszkańców - co się kryje za testem PCR na SARS-CoV-2

Napisane przez
Jeżeli czegoś jeszcze nie wiesz, chcesz się dowiedzieć więcej, bądź zweryfikować swoją wiedzę na temat testów PCR na SARS-CoV-2 zapraszamy na jutrzejszą Akademię Mieszkańców na wykład Julii Danickiej „Czas realizacji do 24h – co się kryje za testem PCR na SARS-CoV-2?”.
Strona 1 z 25