STYPENDIUM dla uczniów aktywnych

Napisał
Zakończył się rok szkolny. Pozostała ostatnia chwila, aby złożyć wniosek o Stypendium Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Mogilany.

Julka i Magda – nowe stypendystki Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Mogilany

Napisał
W roku 2017-2018 stypendium SMGM zostało przyznane absolwentkom Gimnazjum im. JP II w Gaju

Taniec Gabrysi Szurlej

Napisał
Tak tańczy Gabrysia Szurlej, gimnazjalistka z ZS w Gaju, stypendystka Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Mogilany

Niskie płace pracowników administracji i obsługi szkół w gminie Mogilany

Napisał
Sprzątaczki, woźne, sekretarki, kucharki otrzymują bardzo niskie pensje. W wielu przypadkach są to najniższe pensje brutto, czyli 2000 zł.

Odchodzą dwie dyrektorki

Napisał
W trzech szkołach na terenie gminy Mogilany dyrektorzy kończą swoje kadencje. Wójt ogłosił konkursy na nowych dyrektorów, jednak z kandydowania zrezygnowały Monika Zatorska – dyr. SP w Konarach oraz Elżbieta Szefer – dyr. Zespołu Szkół w Gaju.

Szkoła w Konarach od środka

Napisał
Krótki film zrealizowany w szkole w Konarach. Można zobaczyć "szkołę z mocą" od środka :)

STYPENDIUM dla uczniów aktywnych społecznie

Napisał
Kończy się rok szkolny. Absolwenci SP i Gimnazjów mogą ubiegać się o stypendium Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Mogilany

Tajemnica szkoły, która ma moc zmieniania świata

Napisał
To nauczyciele są dla uczniów, nie odwrotnie. My po prostu podchodzimy do dziecka jak do człowieka. Mamy jeden cel: wychować ludzi kreatywnych, myślących, potrafiących współpracować, wrażliwych. Artykuł o niezwykłej szkole w Konarach w Gazecie Krakowskiej.

SP Konary - Szkoła z mocą!

Napisane przez
Szkoły z mocą cechuje innowacyjność, otwartość na nowe rozwiązania oraz chęć dzielenia się swoimi praktykami z innymi środowiskami. Zobacz list gratulacyjny skierowany do Przewodniczącego Rady Gminy Mogilany

A jednak szkoła z mocą!

Napisał
Niedawno informowaliśmy, że szkoła podstawowa w Konarach została nominowana do tytułu SZKOŁA Z MOCĄ. Ostatecznie sześć szkół w Polsce zdobyło ten tytuł, a wśród nich szkoła w... Konarach!
Strona 1 z 2