S7 ma zaszkodzić uzdrowisku Swoszowice lub Kopalni w Wieliczce?

Napisane przez
Czy rzeczywiście dostępne są analizy pokazujące zagrożenie dla Kopalni? Czy nie da się inaczej? 

Przebudowa drogi powiatowej z Gaja do Libertowa

Napisane przez
„Takie marzenia lokalnych, wspaniałych działaczy, którzy często po cichu walczą o to, aby poprawić komfort życia” – tak wojewoda małopolski podsumował starania radnego Jerzego Przeworskiego o przebudowę drogi niezwykle ważnej dla mieszkańców gminy.

Stanowisko Zarządu SMGM w sprawie drogi S7

Napisane przez
Zarząd Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Mogilany (SMGM) stoi na stanowisku, że budowa drogi S7 przez gminę Mogilany nie leży w interesie ogółu jej mieszkańców.

Internetowe byty wójta gminy Mogilany

Napisane przez
Czy Wójt wbrew temu co twierdzi używa Facebooka czy nie? Czy jest za zbudowaniem drogi S7 w naszej gminie czy przeciwko? Mieszkańcy mogą popaść w schizofrenię.

Wójta nie interesuje co się dzieje w gminie?

Napisane przez
Na ostatnim zebraniu wiejskim w Gaju uczestnicy mogli kilkakrotnie usłyszeć od wójta, że nie interesuje go wiele rzeczy, które się w gminie dzieją. Oczywiście nie należy tego wyciągać z kontekstu, bo jak sam powiedział nie można tego stwierdzenia uogólnić. Ale niekorzystne wrażenie w mieszkańcach pozostało. A od czego się zaczęło?

Mieszkańcy gminy Mogilany wspierają Ukrainę – aktualizacja 9.03

Napisane przez
Dzięki współdziałaniu różnych osób i organizacji udało się przeprowadzić wiele akcji, a kolejne inicjatywy i zbiórki odbędą się w najbliższych dniach.

"Ciepłe przyjęcie w mogilańskim dworze"

Napisane przez
Informacje, które dotarły do nas zostawimy bez komentarza. Brak słów….
Strona 1 z 40