Witraż w biurowcu "Nowe Herbewo" Witraż w biurowcu "Nowe Herbewo"

Akademia Mieszkańców - Firmy rodzinne na świecie i w Polsce

Przez  mogilany.info
(0 głosów)
Wiele osób mówiąc o firmach dzieli je na prywatne i państwowe. Jest to wielki błąd , bo prywatne korporacje różnią się zasadniczo od firm rodzinnych. Tak twierdzi wykładowca na dzisiejszej Akademii Mieszkańców.

 

25 lutego (piątek) o godz. 18.00 Akademia Mieszkańców gościć będzie Pana Andrzeja Barańskiego, który będzie starał się wytłumaczyć różnice między firmami rodzinnymi a prywatnymi korporacjami oraz opowie o organizacjach firm rodzinnych w Polsce i o największej na świecie Family Business Network. „Firmy rodzinne na świecie i w Polsce”

Pan Andrzej Barański, absolwent studiów matematycznych (UJ) oraz elektrotechnicznych (AGH), na początku swojej kariery zawodowej pracownik naukowy na Wydziale Elektroniki AGH. Jego energia, kreatywność i wielopokoleniowe doświadczenie skierowało jego aktywność na prowadzenie własnego biznesu. W 1989 roku reaktywował rodzinną spółkę Herbewo International S.A., zmieniając profil jej działalności na handlowy, a w kolejnych latach przekształcił rodowe kamienice w centrum biurowe.Stymulując ciągły rozwój swojej firmy zapewnił jej ważne miejsce na mapie biznesowej Krakowa.

Obecnie prowadzi jedną z najstarszych polskich firm rodzinnych w 3. pokoleniu, 4. pokolenie pracuje z nim w firmie. Jest we wszystkich polskich organizacjach firm rodzinnych i międzynarodówce Family Business Network. FBN zrzesza gigantów rodzinnych biznesów (np. Auchan, Mars, Wrigley i inne), firma Pana Andrzeja jest najstarszą z firm w FBN w Polsce.

Akademia Mogilany 2022 luty 4 01

Dane dostępu:

Join Zoom Meeting (kliknięcie otworzy aplikację Zoom lub umożliwi pobranie aplikacji):

https://zoom.us/j/93146892301?pwd=Q3RzdGttUk96UnpCTFhaOXdYOU9OUT09

Identyfikator spotkania: 931 4689 2301

Kod dostępu: 127944

Czytany 1754 razy