Plany zagospodarowania dla Bukowa i Kulerzowa

Przez 
(0 głosów)
Kto działa pozornie? Krótko i na temat.

 W dniu 7 lutego br. odbyła się w Urzędzie Gminy Mogilany debata w sprawie planów zagospodarowania przestrzennego dla Bukowa i Kulerzowa. Jasne jest, że wielu mieszkańców zostało pominiętych w przekształceniu działek na budowlane. Kto jest temu winien nie widomo, ale jest pewne, że do Warszawy (Ministerstwo Rolnictwa) jeździły sobie, jak to powiedział na debacie wójt Piotr Piotrowski pewne osoby po to aby zrobić sobie zdjęcia, ale on (wójt) działa inaczej.

Wiemy w dniu 30 marca 2023 r. Ministerstwo Rolnictwa odwiedziła w-ce wójt Edyta Misztal i prezes stowarzyszenia DNGM.

https://dngm.pl/glos-mieszkancow-zabrzmial-w-warszawie/?fbclid=IwAR1lmHspJ_PutqQGNixvRD4As4qV2YHcvspWwUYhlwaPI-NyCOz9AMYhd8chttps://dngm.pl/glos-mieszkancow-zabrzmial-w-warszawie/?fbclid=IwAR1lmHspJ_PutqQGNixvRD4As4qV2YHcvspWwUYhlwaPI-NyCOz9AMYhd8c

Jak można się domyślać z wypowiedzi wójta, pojechali zrobić sobie zdjęcia? Na portalach społecznościowych istnieje notatka, że była to konstruktywna rozmowa więc jaka jest prawda? Czy zatem wójt zezwolił swojej zastępczyni na wyjazd w celu zrobienia fotki przed Ministerstwem? Czy to była delegacja za pieniądze podatników czy też prywatny wyjazd pani Edyty Misztal? Szkoda, że pan Piotrowski pominął ten wątek i nie wyjaśnił dogłębnie mieszkańcom. Wygląda na to, że w zarządzaniu gminą nie ma jednomyślności.
Podsumowując stwierdzenie wójta warto aby powiedzieł rónież w jaki sposób działa "inaczej" i jakie są efekty tego działania?

To co zobaczyli mieszkańcy to raczej mizerne efekty jego prawie dzisięcioletnich działań.

Czytany 1224 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 15 Lut 2024 22:17