KRZYSZTOF MUSIAŁ - ZASŁUŻONY DLA MIESZKAŃCÓW GMINY MOGILANY

Przez 
(0 głosów)
UWAGA! WYDARZENIE ZOSTAŁO ODWOŁANE ZE WZGLĘDU NA WPROWADZENIE CZERWONEJ STREFY W POWIECIE KRAKOWSKIM.

Serdecznie zapraszamy  na inaugurację roku akademickiego Akademii Mieszkańców w Mogilanach połączoną z uroczystością nadania tytułu: „Zasłużony dla Mieszkańców Gminy Mogilany” Panu Krzysztofowi Musiałowi, byłemu dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Mogilanach.

Krzysztof  Musiał - Mogilanin od urodzenia. W latach 1979-2010 dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mogilanach. Współzałożyciel Zespołu Regionalnego "Mogilanie", pomysłodawca i organizator wielu nowatorskich projektów, m. in.  Majówki w Mogilańskim Dworze czy Koncertów Noworocznych. Dokumentalista wydarzeń kulturalnych i społecznych w gminie Mogilany począwszy od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Za swoją działalność odznaczony m.in. medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. W latach 2010-2014 wójt Gminy Mogilany.

Spotkanie Akademii Mieszkańców odbędzie się w poniedziałek 19 października 2020 r. o godz. 18:00 w sali narad Urzędu Gminy Mogilany.

W programie:

- Powitanie uczestników – prof. Andrzej Zoll, rektor Akademii,

- Koncert Kapeli „Mogilanie” – 10 min.,

- Uroczystość nadania tytułu „Zasłużony dla Mieszkańców Gminy Mogilany”,

- Wykład dr. Stanisława Dziedzica (dyrektor Biblioteki Kraków) – „Franciszek Ziejka, wybitny rektor spod wiejskiej strzechy” – 30 min.,

- Dyskusja – 15 min.

Jednocześnie przypominamy, że w związku z epidemią koronawirusa uczestnicy wydarzenia mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczka, przyłbica lub inne środki ochraniające usta i nos) i ich stosowania przez cały czas trwania wydarzenia. Przed wejściem na salę konieczna jest dezynfekcja rąk, będzie dostępny płyn do dezynfekcji.

Przypominamy, że w uroczystości nie może uczestniczyć osoba, która wg swojej wiedzy jest osobą zakażoną lub podejrzewa u siebie zakażenie, przebywa na kwarantannie lub jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Z wyrazami szacunku,

Bogusława Żmuda

Przewodnicząca SMGM

Czytany 931 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 15 Paź 2020 20:45